A2620 VISCONT WHITE
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | A2620 |
| Color | GREY |
| Bundle | No |
| Type | GRANITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 6 |
| Length | 343cm / 135inch |
| Height | 195cm / 77inch |
| Thickness | 3.0cm / 1¼inch |
| Weight | 600kg |